Top

Speciálně zaměřený workshop na testování nových, použitých a poškozených osobních ochranných prostředků proti pádu (OOPP).

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO

Cílové skupiny: Toto odpoledne je primárně určeno pro “revizní techniky“, kteří mají následující den školení pro periodické prohlídky OOPP, ale vítáni jsou i ostatní, které zajímá vybavení pro práce ve výškách, horolezectví, záchranu a další.

NÁPLŇ ŠKOLENÍ

Teoretická + praktická část: Po dobu celého odpoledne se trhají, natahují, různě zatěžují a testují textilní a kovové OOPP. Dále probíhají ukázky snižování pevnosti lana při použití různých uzlů. Je zde i prostor pro testování vašich vlastních starších různě poškozených nebo značně opotřebených OOPP. (S sebou si tedy vezměte rozličné OOPP, které byste rádi otestovali.) Testy probíhají na statických trhačkách i pádové věži, přičemž je testování vždy doplněno přesným výsledkem z tenzometrů.

Součástí workshopu je i nahlédnutí do výroby OOPP Singing Rock a prohlídka výcvikového POLYGONU Poniklá, oboje doplněné odborným výkladem. Na závěr je zařazena ukázka evakuace zraněného elektrotechnika z příhradové konstrukce a předvedení některých OOPP v praxi.

Zajímavá jistě bude i večerní diskuse v restauraci v místě ubytování (tato náplň se asi bude týkat zejména účastníků, kteří mají další den pokračující školení).

PRAKTICKÉ INFORMACE

Místo školení: POLYGON Poniklá a tovární budova SINGING ROCK v Poniklé
Počet účastníků: max. 22
Rozsah školení: cca 4 hodiny, (začátek 13:30 h, předpokládaný konec 17:30 h)
Školitel: Lukáš Neklan

CENY ŠKOLENÍ

ŠKOLENÍ

    Platba hotově na místě nebo jako součást platby za školení revizních techniků.
405 Kč bez DPH

TERMÍNY ŠKOLENÍ

Pro větší skupiny, 5 a více účastníků, lze domluvit individuální termín prostřednictvím e-mailu nebo na telefonu.

ZOBRAZIT TERMÍNY ŠKOLENÍ

KDE NÁS NAJDETE

Lezecká stěna Duro Singing Rock

Slaměníkova 23b
614 00 Brno

Ivo Hrdina
GSM: +420 605 522 351
polygon@klajda.cz

Fakturační adresa:
Horolezecké centrum Brno s.r.o.
Baarovo nábřeží 461/13
614 00 Brno