Top

Mezinárodně uznávané školení té nejlepší možné kvalifikace pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou.

Singing Rock se jako jediný v ČR stal členem Industrial Rope Access Trade Association

IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) byla založena ve Velké Británii koncem osmdesátých let minulého století za účelem zajištění bezpečného pracovního prostředí pro výškové pracovníky. Za čtvrt století se stala předním odborníkem v oblasti zajištění při výškových pracích a je v tomto sektoru jedinou globální asociací s mnoha členskými organizacemi po celém světě.

Naše nově otevřené kurzy IRATA tak dávají, ve spojení s naším špičkově vybaveným certifikovaným POLYGONem, jedinečnou možnost získání nejlepší možné kvalifikace pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Po úspěšném absolvování školení obdrží účastník certifikát IRATA, který má platnost po celém světě a některé subjekty v zahraničí jej vyžadují jako jediný možný pro vykonávání výškových prací.

Intenzivní pětidenní kurz je zakončen teoretickou a hlavně praktickou zkouškou za dohledu nezávislého komisaře IRATA. Frekventanti si v tomto psychicky i fyzicky náročném týdnu osvojí širokou škálu přístupových technik používaných při práci ve výškách. Jejich samostatné zvládnutí je vyžadováno k úspěšnému absolvování závěrečných zkoušek.

Kurz probíhá pod vedením zkušeného lektora IRATA, který individuálním přístupem reflektuje specifické potřeby účastníků. Z důvodu udržení standardů IRATA je kapacita kurzu omezena na osm frekventantů.

STRUKTURA VZDĚLÁVÁNÍ

LEVEL 1

    Pracovník v lanovém přístupu ovládající určitou řadu přístupových technik

LEVEL 2

    Zkušený pracovník v lanovém přístupu, ovládající techniky Level 1 rozšířené o složitější dovednosti a záchrany zraněného v lanovém přístupu

LEVEL 3

    Odborník v lanovém přístupu, který je způsobilý dohlížet na pracovišti při projektech ve výškách a nad volnou hloubkou. Je schopný demonstrovat schopnosti a znalosti požadované v Level 1, 2 a 3. Má zkušenosti s příslušnými technikami a se související legislativou. Má komplexní znalosti pokročilých záchranářských technik

PRAKTICKÉ INFORMACE

Sebou na školení: pevnou kotníkovou obuv, pracovní oděv, rukavice, ochranu zraku, svačinu, doporučujeme vlastní OOPP (není podmínkou; zapůjčení kompletní sady OOPP v ceně školení)
Místo školení: POLYGON Poniklá, POLYGON Kladno
Počet účastníků: max. 8
Rozsah školení: každý stupeň (level) 35 hodin, (5 dnů včetně zkoušky)
Výstup: certifikát, osobní průkaz s fotkou, skripta
Platnost certifikátu: 36 měsíců (3 roky)

CENY ŠKOLENÍ

Ceník vstupného platný od 1.11.2022. Vstupné na stěnu není časově omezené. Možnost platby platební kartou.

CZK

24 500 Kč bez DPH

EUR

960 € bez DPH

TERMÍNY ŠKOLENÍ

Pro větší skupiny, 5 a více účastníků, lze domluvit individuální termín prostřednictvím e-mailu nebo na telefonu.

ZOBRAZIT TERMÍNY ŠKOLENÍ

KDE NÁS NAJDETE

Lezecká stěna Duro Singing Rock

Slaměníkova 23b
614 00 Brno

Ivo Hrdina
GSM: +420 605 522 351
polygon@klajda.cz

Fakturační adresa:
Horolezecké centrum Brno s.r.o.
Baarovo nábřeží 461/13
614 00 Brno