Klajda.cz / Školení práce ve výškách - BOZP / Speciální školení práce ve výškách / Test Day

Test Day

Test Day

Speciálně zaměřený workshop na testování nových, použitých a poškozených osobních ochranných prostředků proti pádu (OOPP).


pro koho je školení určeno

 • cílové skupiny: Toto odpoledne je primárně určeno pro “revizní techniky“, kteří mají následující den školení pro periodické prohlídky OOPP, ale vítáni jsou i ostatní, které zajímá vybavení pro práce ve výškách, horolezectví, záchranu a další. 

NÁPLŇ ŠKOLENÍ

 • teoretická + praktická část:  
  Po dobu celého odpoledne se trhají, natahují, různě zatěžují a testují textilní a kovové OOPP. Dále  probíhají ukázky snižování pevnosti lana při použití různých uzlů. Je zde i prostor pro testování vašich vlastních starších různě poškozených nebo značně opotřebených OOPP. (S sebou si tedy vezměte rozličné OOPP, které byste rádi otestovali.) Testy probíhají na statických trhačkách i pádové věži, přičemž je testování vždy doplněno přesným výsledkem z tenzometrů.

  Součástí workshopu je i nahlédnutí do výroby OOPP Singing Rock a prohlídka výcvikového POLYGONU Poniklá, oboje doplněné odborným výkladem. Na závěr je zařazena ukázka evakuace zraněného elektrotechnika z příhradové konstrukce a předvedení některých OOPP v praxi. 

  Zajímavá jistě bude i večerní diskuse v restauraci v místě ubytování (tato náplň se asi bude týkat zejména účastníků, kteří mají další den pokračující školení).

praktické INFORMACE

 • místo školení: POLYGON Poniklá a tovární budova 
  SINGING ROCK v Poniklé
 • počet účastníků: max. 22

 • rozsah školení: cca 4 hodiny, (začátek 13:30 h, předpokládaný konec 17:30 h)

 • školitelLukáš Neklan

cena školení 

Školení workshkopu 

405Kč bez DPH

Platba hotově na místě nebo jako součást platby za školení revizních techniků. 
 

 

 Chci si vybrat termín školení

 

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún