Klajda.cz / Klajda / Novinky / MČR mládeže Písek

MČR mládeže Písek

MČR mládeže Písek

 19. října 2013 se v jihočeském Písku konalo Mistrovství České republiky mládeže.Vrchol sezóny pro většinu závodníků, na který je přijeli podpořit také jejich trenéři a rodiny. Se mnou jela mamka a Čajda.
Cesty tentokrát stavěli Vojta Vrzba, Honza Zbranek a Silva Rajfová. Moje první cesta byla docela lehká a bylo dost topů. Druhá cesta byla hodně technická, v kolmém po oblinách a malých chytech. Do finále jsem postupovala z děleného prvního místa se dvěma topy.
Finálová cesta se mi moc líbila, úžasně mi sedla a svým pokusem jsem se dostala až k topu, který jsem tečla. Dolezla jsem nejdál ze všech holek a stala se tak mistryní ČR pro rok 2013.

Velký dík patří mým sponzorům Salewě a Klajdě, trenérovi Janu Šálkovi a také masérovi Tomáši Rejlkovi, kteří mi vytvořili výborné zázemí.

Katty Zachrdlová

 

Uběhl týden a mám za sebou další úspěšný závod v tomto roce.V Písku se totiž konalo Mistrovství České republiky mládeže.Celý závod probíhal dobře co se týče cest.První cestu jsem dolezla do topu a ve druhé cestě mě od topu dělily asi jen tři chyty.Nic méně jsem do finále postupovala z prvního místa což se mi také podařilo udržet.Finále se mi líbilo.Bylo po krátkých a dobrých chytech, ale ke konci opět přišla moje slabina a to byly obliny.Přesto jsem skončila asi tři chyby pod topem a zajistila si tak 1. místo.Na svých nedostatcích samozřejmě pracuji a doufám, že to do příště bude lepší.

 

 

Za podporu děkuji sponzorům: Salewa,Lezecký trénink,SBS,Klajda team,Tendon
 
Jana Vincourková

 

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún