Klajda.cz / Klajda / Novinky / Jane 1. místo na ČP v Praze

Jane 1. místo na ČP v Praze

Jane 1. místo na ČP v Praze

 15.2. byl v Praze na Smíchově první nominační závod dospělých. Stěna je tam vysoká, asi něco kolem 17 metrů, což nebylo pro mě úplně nejlepší, protože jsem na tom s vytrvalostí zatím docela špatně.

 Nicméně se mi v ten den lezlo velmi dobře. Cesty stavěl Honza Zbranek, což taky rozhodně bylo dobrou zkušeností pro nás všechny. Konkurence byla v plném počtu a tak to byl docela zajímavý boj. V první cestě jsem nepodala úplně nejlepší výkon.Tři holky toply, jinak zbytek jsme padaly asi šest chytů pod topem. Druhá cesta byla pro mě už o něco lepší, protože šla více do převisu, tím pádem lepší chyty. Dolezla jsem asi jen tři chyty pod top.
Do finále nás šlo osm z celkového počtu devět. V izolaci to docela ubíhalo, po menším rozcvičení jsme šly na obhlídku a pak zpět, kde už se navazovala první závodnice. Finále bylo převážně po oblinách, což už mi nedělalo takový problém jako minulý rok. Při nástupu do cesty jsem neměla ani trochu nervy, naopak jsem se hrozně těšila a užívala si tu cestu, chyty a kroky. Sama sebe jsem překvapila a opět jsem vylezla až dva chyty pod top. Celkové umístění bylo tedy 1.místo. 

 
Za podporu děkuji sponzorům :Salewa,tendon,Klajda team,Lezecký trénink - a samozřejmě trenérce Helče Lipenské.

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún