Klajda.cz / Klajda / Novinky / ČP mládeže 2012 – Choceň

ČP mládeže 2012 – Choceň

ČP mládeže 2012 – Choceň

 Report  z Českého poháru mládeže od Janči a Katty. Klajda Team díky holkám obsadil první dvě příčky. Gratulujeme !!!

 Dne 10.11. se v Chocni konal další,předposlední závod Českého poháru.Můžu říct ,že už od pohledu se cesty zdály být lehké a dobře lezitelné,což se taky potvrdilo.První cestu jsem tedy topovala ,ale tu druhou už ne, ta už vypadala těžší.Přesto jsem šla do finále z prvního místa a to jsem si také s přehledem udržela.Co se tedy týče finále, bylo pro mě velmi dobře postavené , žádné dlouhé kroky a s nohama sem také neměla moc velký problém.Ve finálové cestě jsem dolezla až k topu, na který jsem sice nedosáhla,ale jen ho tečla. Teď trénuji na další,poslední závod, který se bude konat v Praze a tam také bude celkové vyhlášení vítězů celého Českého poháru. :)


Janča

 

 

Předposlední závod Českého poháru byl, jako loni, v Chocni. Cesty stavěli bratři Stráníkovi a jako vždy se jim povedly. Bylo tam docela hodně chytů, ale i tak jsem to musela technicky vymyslet. Po první i druhé cestě jsem si udržela druhé místo, a to mi vydrželo i po finále.

Ve finále se kroky musely jít i silově, ale to mi nedělalo problémy. Nakonec jsem spadla z velikého členitého chytu, protože jsem si tam špatně poskládala ruce a pak už jsem se z toho nevymotala. Moje týmová kolegyně Janička se s cestou poprala o něco lépe a skončila na prvním místě. Nově založený Salewa Klajda team tak získal hned dvě místa na bedně v kategorii dívky B J.

Teď už se těším na poslední závod jak Českého poháru v Praze v prosinci, tak i na poslední závod Evropského poháru v Kranji, protože se mi konečně vrací forma J

Katty J

 

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún