Klajda.cz / Klajda / Novinky / ČP Choceň 2013

ČP Choceň 2013

ČP Choceň 2013

 Na poslední závod Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost jsem jela do Chocně.

Cesty, které stavěli bratři Martin a Štěpán Stráníkovi, daly všem zabrat, v kvalifikacích starších kategorií nebyl žádný top.

Po kvalifikacích jsem byla první, ale ve finálové cestě jsem si dva chyty pod topem špatně postavila nohy a můj pokus skončil třetím místem.

Závod v Chocni byl zároveň posledním v seriálu Český pohár mládeže v lezení na obtížnost 2013. Do celkového bodování se počítá pět nejlepších výsledků z celé sezóny. 130 bodů mi stačilo na krásné první místo v celkovém hodnocení.

V nejbližší době mě čekají dva bouldrové závody, Vertigo open v Bratislavě a Mejcup v Brně, na které se moc těším a věřím, že mi všichni budete držet palce.  Na konci listopadu strávím prodloužený víkend na lezeckém soustředění Salewy v italském Bolzanu, kam mě bude doprovázet i můj trenér Honza Šálek. Jsem zvědavá na členy italského Salewa týmu, se kterými budeme srovnávat naše tréninkové metody.

Děkuji Salewě za celoroční finanční i materiální podporu, lezecké stěně Klajda za úžasné trénikové podmínky a trenérovi Janu Šálkovi za všechno, co pro mě dělá.

Katty

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún