Klajda.cz / Guides / Soutěž / Vánoční soutěž

Vánoční soutěž

Vánoční soutěž

Štědrý den se jako každý rok nezadržitelně blíží. Mám pocit, že je to rok od roku čím dál rychleji. Skončí letní lezecká sezóna a najednou jsou tu vánoce a s nimi i vánoční soutěž. Otázky se budou týkat života významných horolezců a jejich výstupů.

Pravidla soutěže budou tentokrát maličko jiná, než obvykle. Letos poslední soutěž začíná dnešním dnem, tj. 5.12. a skončí 19.12. 2011. Níže najdete pět otázek, odpovědi na ně zašlete na mail soutez@klajda.cz. Pokud budou alespoň tři z odpovědí správné, budete zařazeni do slosování o ceny našich partnerů, jimiž jsou dámské a pánské  tričko od Tilaku, hrnek od GSI, impregnace, kondicionér od ASOLO a klíčenka. Každý z vylosovaných obdrží po jedné ceně.

 

  1. Co významného se stalo v lezeckém světě 18. června 1938 ?
  2. Kdo z Čechů stanul jako první na osmitisícovce ?
  3. Čím byla významná expedice na Cho Oju v roce 1954 a kdo ji vedl ?
  4. Napište jméno českého horolezce, který v 50 a 60-tých letech 20. století přelezl velké severní stěny Apl jako jsou např. Grandes Jorasses, Matterhorn, Eiger ?
  5. Znáte jméno horolezce který dvakrát stanul na vrcholu K2 ?

 

Vánoční soutěže se zúčastnilo 59 soutěžících. Ze správných odpovědí jsme vylosovali šest výherců, kterým tímto gratulujeme. Vám ostatním, kteří jste nevyhráli děkujeme za hojnou účast.

Vylosovaní výherci:

Hana Mahdalová triko TILAK
Martin Balák klíčenka
Mirka Šimková triko TILAK
Milan Novák kondicionér ASOLO
Aleš Černý impregnace ASOLO
Tomáš Kalábek hrnek GSI


 

 

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún