Klajda.cz / Guides / Soutěž / Jak Klajda team zaúřadoval !

Jak Klajda team zaúřadoval !

 Jak Klajda team zaúřadoval !

 V sobotu 20.4.2013 se uskutečnil letošní 1.nominační závod do mládežnické reprezentace. Všichni jsme se sjeli do Prahy tentokrát ovšem na Cibuli. Cesty připravil ostřílený stavěč Vítek Lachman za pomoci Juráše Šefla a Honzy Jeligy.

Jak už jsem psala v některém ze svých dřívějších článků, tento rok má Klajda silné zastoupení ve všech kategoriích. V kategorii B-Katty Zachrdlovou, v kat. A-Jane Vincourkovou a Andy Pavlincovou a v nejstarší kategorii Juniorek Ivu Vejmolovou.

 Všechny jsme přijely připravené zabojovat o místa do reprezentace. Což se neminulo výsledkem!

 Mladičká Katty vybojovala stříbro, které bylo a je super výsledkem, protože těsně před závodem jí lapila chřipka. Na dalším závodě už to bude jistě zlato! O kategorii výše se mezi sebou popraly naše nejlepší závodnice Andy s Jane. Pro Jane to byla tentokrát druhá příčka. Andy jako jediná ze všech dívčích kategorií dokázala dolézt těsně pod TOP finálové cesty, za což má zaslouženě zlato! A teď ke mně samotné. Do finále jsem postupovala z děleného prvního místa. Ve finále jsem ovšem dolezla ze všech juniorek nejdál a získala jsem pro Brno další zlato.

 Takže krátké shrnutí na závěr. Klajda team přivezl do Brna dvě zlata a dvě stříbra!

 

Děkujeme za podporu Klajdě, která nám pomáhá s tréninkovými podmínkami.
Držte nám pěsti na dalších nadcházejících závodech!

 

Za Klajda team Iva Vejmolová

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún