Klajda.cz / Guides / Soutěž / ČP JUNIORŮ- BOULDERING

ČP JUNIORŮ- BOULDERING

 ČP JUNIORŮ- BOULDERING

 V neděli po Valentýnu, 16. února, jsem jela do Prahy na moje první juniorské bouldrové závody, které byli zároveň závody nominačními na evropský pohár

V neděli po Valentýnu, 16. února, jsem jela do Prahy na moje první juniorské bouldrové závody, které byli zároveň závody nominačními na evropský pohár.

Kvalifikace se lezly v Local Blocku systémem flash, na šest bouldrů jsme měli hodinu a půl. Za půl hodiny jsem všechny bouldry vylezla na první pokus a do finále jsem postupovala z děleného prvního místa.

Finále se konalo na bouldrovce postavené na Smíchově. Čtyři finálové bouldry lezly všechny kategorie od 4 hodin odpoledne asi do 9 hodin večer a protože finále se lezlo na on- sight, čekání v izolaci bylo nekonečné.
Moc se mi nedařilo, dala jsem jen jednu zónu, ale před posledním bouldrem jsem se vyhecovala a top padl na první pokus. To mi stačilo na celkové 5. místo. Po závodech jsem si bouldry všech kategorií znovu zkusila a k mému překvapení se mi hned podařily vylézt.

Už se těším, až bude pěkné počasí, protože letos místo závodění plánuji výjezdy do skal, kde bych chtěla přelézt několik projektů.

 

Katka Zachrdlová

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún