Klajda.cz / Guides / Novinky / Reprezentační soustředění mládeže

Reprezentační soustředění mládeže

 O víkendu 16.-17.2. se uskutečnilo na pražské lezecké stěně SmíchOFF soustředění pro mládežnickou reprezentaci. Tohoto soustředění se zúčastnily i všechny členky KLAJDA teamu. V tomto roce bude mít Klajda silné zastoupení ve všech kategoriích. Nejmladší kat. B-Katty Zachrdlová, kat.A-Andy Pavlincová a Jane Vincourková a v nejstarší kat. juniorek Iva Vejmolová.

 V sobotu dopoledne jsme lezli na kvalitu-5 těžkých cest a až přijedeme příště, tak zjistíme, zda jsme se zlepšili. Po 2 hodinové pauze následovala druhá odpolední fáze a to intervaly neboli vytrvalost. Celkem 3 série po 3 cestách (tak dlouho jak člověk lezl, tak dlouho směl odpočívat-můžete si to vyzkoušet na nových cestách, které vám Klajďáci připravili).

 V neděli už na všech byla vidět značná únava, čemuž byl i program na tento den přizpůsoben. Zkoušeli jsme si technické kroky (nasedání, fixy, kříže a skoky), mohli jsme si vyslechnout přednášku o intervalových trénincích a nakonec jsme viděli ukázku technických tahů, na kterých můžeme libovolně pracovat.
Po poledni se všichni Brňáci rozjeli domů a místňáci-Pražáci si dali ještě jednu fázi-opět intervaly. 

Držte nám pěsti, ať se nám letošní sezóna vydaří! 

 

Za KLAJDA team
Iva Vejmolová

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún