Klajda.cz / Guides / Novinky / KATTY a nominace do reprezentace ČR

KATTY a nominace do reprezentace ČR

 KATTY a nominace do reprezentace ČR

Tak už mám za sebou druhé nominační závody na Evropský pohár juniorů. Vůbec jsem si nebyla jistá, jak to dopadne, protože jsem byla pořád nemocná a nemohla jsem pořádně trénovat, ale jak bylo vidět, asi mi stačila obrovská motivace a těch pár tréninků a posilek k tomu, abych získala zpět mou ztracenou formu.

První závod byl v Jablonci nad Nisou v sobotu 28. 4. 2012. Celou dobu jsem byla hrozně nervózní, při první cestě jsem zvolila špatnou strategii, už v půlce mi nateklo, ale top mi neunikl J. U druhé cesty jsem už měla strategii správnou, tak jsem se cestou bez problémů prošla a dosáhla topu. Do finále jsem postupovala z prvního místa. Finále bylo dlouhé a vedlo přes strop, který mi sedí, ale přesto mi první místo uteklo o pouhé natažení ruky.

Na druhý nominační závod jsem jela hned další sobotu 5. 5. 2012 do Jičína. Do finále jsem šla ze čtvrtého místa a tam jsem svým výkonem všechny přesvědčila o tom, že si zasloužím být členkou českého reprezentačního týmu a s velkým náskokem jsem vyhrála J.

A co se týče ostatních členů KLAJDA TEAMU, Andy, Jane a Zdenda své postavení reprezentantů svými výsledky také potvrdili.  Česká juniorská lezecká reprezentace má ve svých řadách všechny členy KLAJDA teamu J

 Já jsem letos o nominaci bojovala poprvé, protože už mi konečně bude 14 let, což je nejnižší věková hranice pro účast na Evropském poháru EYC

Tak mi všichni držte palce, ať se mi v Evropském poháru daří co nejlépe J.

 

Katty - Klajda team

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún