Klajda.cz / Guides / Novinky / Jana Vincourková - reporty

Jana Vincourková - reporty

Jana Vincourková - reporty

 Po závodech v Chamonix - Mistrovství Evropy dospělých, následovalo ME v Imstu, kde to pro mě nikdy nebylo úplně nejšťastnější.

 Přesto jsem do toho dala všechno, aby mé umístění bylo nejlepší .Na první cestu jsem se pořádně rozlezla na boulderovce a rozcvičila. Dolezla jsem ke klíčovému místu, které jsem bohužel nevyřešila. Druhá cesta už pro mě byla o něco lepší. Myslím si, že hodně udělalo to, že druhá cesta byla po známých chytech a získala jsem tak větší jistotu do lezení. Druhou cestu jsem tedy dolezla zhruba do třičtvrtě. Ze závodu jsem měla dobrý pocit a hlavně motivaci do dalšího tréninku.

 

SOUSTŘEDĚNÍ V IMSTU - tréningy na stěně v Innsbrucku

Po ME v Imstu jsme se ještě na 14 dní v Rakousku zdrželi, abychom zde mohli pořádně potrénovat a také se pořádně a kvalitně připravit na Mistrovství světa , které se koná v kanadském Central Saanichu. My, co jsme se připravovali na tento závod, jsme měli vypracovaný speciální předzávodní tréninkový plán, podle kterého jsme celé dva týdny trénovali.Věřím, že tyto dva týdny byly velmi užitečné a že se to odrazí na výkonu v Kanadě.

ME Chamonix

Na první fotce jsem v první kvalifikační cestě (oranžová) na mém prvním Mistrovství Evropy dospělých v Chamonix . Cesta byla po poměrně dobrých chytech, co mi ale chybělo, byla vytrvalost a tak jsem skončila u deváté expresky.

Na druhé fotce jsem ve druhé kvalifikační cestě (žlutá), kde se opět potvrdila moje nedostatečná vytrvalost na zdolání cest na evropské úrovni.Každopádně jsem si závod moc užila a nasbírala nějaké zkušenosti dopříště.Teď už aspoň vím, na čem musím ještě zamakat :-)

 

Děkuji Salewě,Tendonu,Klajdě a SBS za poskytnutou podporu

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún