Klajda.cz / Akce / Podrobnější informace k otevření otevření lezecké stěny Olympia

Podrobnější informace k otevření otevření lezecké stěny Olympia

Podrobnější informace k otevření otevření lezecké stěny Olympia

Od zítřka bude otevřena lezecká stěna Olympia, ale proti normálnímu stavu s několika omezeními.

1) Při pohybu v prostorách lezecké stěny musí mít všichni návštěvníci nasazenou roušku nebo jinou ochranu úst a nosu, a udržovat dvoumetrový odstup od ostatních návštěvníků. Při lezení není nutné roušku mít nasazenou, ale musíte dodržovat dvoumetrový odstup od ostatních osob.

2) O víkendu a ve všední dny od 16:00 bude umožněn vstup do prostor lezecké stěny jen lezoucím návštěvníkum. Nelezoucí doprovod a nelezoucí děti nechte prosím doma. S dětmi můžete přijít v týdnu do 16:00.

3) Z hygienických důvodů bude možné půjčovat pouze lezečky. Lana ani sedáky nejsme schopni po půjčení desinfikovat.

4) Nebude přístupná ani šatna ani sprchy. V prostoru stěny budou umístěny nádobky s dezinfekcí na ruce a to u záchodů a u recepce.

5) Odbavení návštěvníků bude probíhat u okénka. Do vnitřních prostor zázemí s víjmkou toalety je vstup veřejnosti zakázán.

6) Platby budou možné jen v hotovosti, nebo Klajda kartou. V současné ekonomické situaci si nemůžeme dovolit odvádět z každé platby procenta bance. Kdo si chce složit depozit a nechce platit v hotovosti, ať nám napíše na info@klajda.cz a uvede: jméno a příjmení, na které je účet založen (nebo na které chce účet založit) a částku, kterou si chce na účet vložit (1.000,- 3000,- nebo 5.000,-). Zašleme Vám údaje pro platbu a po připsání částky na náš bankovní účet Vám ji vložíme na Klajda kartu.

Počet osob na lezecké stěně nebudeme omezovat v případě, že tyto pravidla budou dodržována.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún