Klajda.cz / Guides / Soutěž / ADAM ONDRA A EPOS O LEZENÍ V NP YOSEMITE

ADAM ONDRA A EPOS O LEZENÍ V NP YOSEMITE

ADAM ONDRA A EPOS O LEZENÍ V NP YOSEMITE

 Ve čtvrtek 30. října 2014 v 18.00 hod se v Lezeckém Centru Klajda uskuteční mimořádná show s nejlepším českým lezcem Adamem Ondrou. Ve své přednášce ŽIVOT S BÍLÝMA RUKAMA představí svou cestu za získáním titulu mistra světa v boulderingu i v lezení na obtížnost. 

Součástí odpoledního a večerního programu bude i česká premiéra unikátních filmů EPOS O LEZENÍ V NP YOSEMITE VALLEY. Filmy pojednávají o začátcích sportovního lezení v národním parku Yosemite v USA. oficiální trailer (2:33).

Celé show je součástí turné MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU ALPINISMU PRAHA 2014 (MFA PRAHA) PO ČR. 11. ročník MFA PRAHA se letos uskuteční ve dnech 5. - 7. prosince 2014 v Národním domě na Smíchově v Praze 5. O festivalu v Praze prohlásil Reinhold Messner „Praha se v minulých deseti letech vždy koncem listopadu stala centrem světového alpinismu“. Při MFA Praha se každoročně formou osobní účasti a prezentace představilo 10–15 špičkových alpinistů a horolezců z celého světa. Ve stejném trendu bude MFA Praha pokračovat i v tomto roce 2014. Další informace o MFA PRAHA 2014 na www.festivalalpinismu.cz.

 

Vstupné: 150,- Kč/os

 

Předprodej na Klajdě i Duru po-ne 10-22:00.

 

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún