Klajda.cz / Akce / TENDON ROUTE

TENDON ROUTE

TENDON ROUTE

Přelez minimálně jednu ze dvou TENDON cest na Klajdě nebo DURU (obtížnost 7+ a 9-) a hrej každý týden (po dobu 6 týdnů) o jednu z věcných cen. Jednou za tři týdny navíc slosování o lano Hatrrick a nová ultralehká dvojčata Lowe.

Kategorie A - Vylez TENDON cestu za 7+ ve smyslu PP (pink point). Zapiš se na nástěnku na stěně do příslušného formuláře a zároveň pošli informační mail na soutez@mytendon.com. Jako předmět uveďte TENDON route a do mailu napište, kterou cestu/y a na které stěně/ách jste vylezli. Automaticky budeš zařazen/a do slosování o cenu týdne (jednou za tři týdny navíc slosování o lana Hattrick nebo Lowe). Zároveň se v rámci své kategorie můžeš v závěrečném slosování nominovat mezi 10 vybraných na speciální TENDON závod, jehož vítěz pojede na třídenní zájezd do atraktivní rakouské lezecké oblasti.

Kategorie B - Vylez obě TENDON cesty na dané stěně za 7+ a 9- ve smyslu PP (pink point) a podobně jako v Kategorii A soutěž každý týden o věcné ceny, resp. jednou za tři týdny o lana Hattrick nebo Lowe. Zároveň se v rámci své kategorie můžeš v závěrečném slosování nominovat mezi 10 vybraných na speciální TENDON závod, jehož vítěz pojede na třídenní zájezd do atraktivní rakouské lezecké oblasti.

Závod proběhne na těchto stěnách: Brno - Duro a Klajda, Praha – Big wall, Free solo a Holešovice. 

Přelezem TENDON cesty na jiné stěně se při slosování zvyšuje šance na výhru. Každá cesta se však může přelézt pouze jednou. Pokud účastník vyhraje týdenní cenu, může se zúčastnit už pouze závěrečného slosování o účast na TENDON závodě.

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún