Klajda.cz / Akce / 4 TITULY během 3 týdnů

4 TITULY během 3 týdnů

4 TITULY během 3 týdnů

 Podzim je vždy závody nabitý a stejně tak tomu je i letos. Začalo to posledním víkendem v září, který jsem strávila na lezecké stěně v Ústí nad Labem, kde se konalo Mistrovství ČR dospělých. 

 V sobotu proběhla kvalifikace a v neděli finále. Nebyl to vydařený závod, protože se stavěčům nepodařilo odhadnout výkonnost českých závodnic. Finálová cesta byla lehká-vylezla jsem jí já i Edita Vopatová, kvůli mé horší kvalifikaci ze soboty jsem skončila na 2.místě a mám tak do sbírky už potřetí 2.místo z Mistrovství ČR dospělých.

 Hned další víkend jsem jela na své poslední Mistrovství ČR mládeže, které proběhlo na skvělé stěně v Praze na BigWallu. Zde jsem s obří převahou získala svůj poslední titul Mistryně ČR mládeže. Celkově jsem tedy vyhrála 5x Mistrovství ČR mládeže.

 Za 14 dní jsem zavítala na Slovensko, kde se konaly Majstrovstvá Slovenska. Nejsilnější Slovenku-Lenku Mičicovou jsem sesadila z trůnu, tudíž se jí nepodařilo obhájit loňské prvenství. Letos jsem vyhrála Mistrovství Slovenska v obtížnosti já. Došlo i k vyhlášení juniorů, kam jsem ještě letos svým věkem spadala, a tak jsem si domů odvezla i ceny za výhru v juniorech.

 Letos už mě čeká poslední závod a to Světový pohár dospělých ve Slovinsku v Kranji, tak mi držte pěsti!

 

Iva Vejmolová-Klajda team

Klajda partneři

 Rock Pillars Beal
Asolo
Olympia - nákupní a zábavní centrum


Ocún